Karbantartó- 1800009834
Budapest, BU

PPG: We protect and beautify the world (TM)

A PPG a világ vezető bevonat gyártó vállalata. A lopakodó repülőgépek speciális bevonatától a Mercedes autók festéséig számos területre szállít egyedi iparági megoldásokat. A céget 1883-ban alapították, központja Pittsburgh-ben található és világszerte közel 70 országban van jelen.

A PPG Trilak Kft. 2008-tól tartozik a PPG cégcsoporthoz. Több, mint 100 éves hagyományainkra, erős, megbízható márkáinkra és multinacionális hátterünkre építve piacvezetőek vagyunk.

Karbantartó

Feladatok:

  • Gyártóüzemi berendezések és a gyári infrastruktúra mechanikus és elektromos jellegű hibáinak feltárása, szükséges javítások elvégzése, dokumentálása
  • Karbantartási tervben rögzített gyártóüzemi berendezések karbantartása, ellenőrzése, dokumentálása
  • Üzemzavarelhárítás
  • Kapcsolóterek és elektromos kapcsolószekrények időszakos ellenőrzése, karbantartása
  • Szabványossági felülvizsgálat szerinti javítások
  • Szabványok, hatósági előírások változásából adódó feladatok végrehajtása
  • Fűtés és sprinkler rendszer üzemeltetése, karbantartása
  • Egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Kisfeszültségű villanyszerelő végzettség
  • Tapasztalat ipari területen
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
  • Érintésvédelmi és szabványossági felülvizsgáló végzettség
  • Robbanásbiztos berendezések kezelése és karbantartása területen szerzett végzettség és gyakorlat
  • Fűtő vizsga
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • PLC ismeret
  • Hegesztői vizsga

 Néhány eleme annak, amit ajánlunk:

  • Pótlékok (délután, éjszaka, készenlét, túlóra) – pozitív irányba eltérve a Munka törvénykönyvétől; 30% 15:20-22:00, 60% 22:00-06:00, 25% készenléti díj.
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Lehetőséged lesz Magyarország legnagyobb festékmárkáival dolgozni és újat alkotni üzleti céljaink szem előtt tartásával
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Stabil hátterű cég
  • Multinacionális környezet, de családias hangulat
  • Rendszeres csapatépítők, programok

Information for Recruitment Agencies:

PPG CEE as well as all related entities (in the following PPG) do not accept any candidate submission from unsolicited third parties. Candidates presented by unsolicited third parties (such as recruitment agencies, head hunters etc.), will not be entered into the recruitment process and will not be considered further. Further on, no contractual relationship will result out of such a submission between PPG and a third party. PPG is not obligated nor willing to pay any fee to third parties submitting candidates in this manner.

Data Processing:

PPG CEE (the Group) are proud to be an equal opportunities employer. We are committed to providing equal access to employment opportunities to all prospective employees within the recruitment process. The Group complies with and supports all national and local laws pertaining to non-discrimination. Please note that the Group is supported by Serendi for Talent Acquisition Services. As their Recruitment Process Outsourcing provider Serendi is exclusively in charge of the above-mentioned position. Your data is handled according to the compliance guidelines of the Group. Please see the Recruitment Data Privacy Statement for more information. If you have any questions your recruiter will be happy to help. www.serendi.com

Powered by